14. 9. 2010

My World Tuesday: Trosky


You can see this view from the tower on the chateau Hruba Skala. The ruin behind was once a gothic castle Trosky (founded at the end of the 14th centrury). Trosky (GPS Loc: 50°31'8.039"N, 15°13'28.23"E) has become the main symbol of the region called Cesky raj (Bohemian Paradise).
The Click here for more My World shots from around the world. Hosted by Klaus with his team: Sandy, Wren, Fishing guy and Sylvia.

MŮJ ÚTERNÍ SVĚT: TROSKY
Tento výhled můžete mít z věže na zámku Hrubá Skála. Ruina vzadu kdysi byla gotickým hradem (založená koncem 14. století). Trosky (GPS Loc: 50°31'8.039"N, 15°13'28.23"E) se staly hlavním symbolem regionu zvaného Český ráj.zde pro další snímky My World z celého světa. Hostí Klaus se svým týmem: Sandy, Wren, Fishing guy a Sylvia.

Klikněte

4 komentáře:

 1. Ahoj Luci, tohle je krásné a pohodové... hned bych si vyšlápla někam na kopec, ale asi taky začínáme chořet... Olga

  OdpovědětVymazat
 2. Oli, tak to mi je líto. Ať jste brzy fit.

  OdpovědětVymazat
 3. What a beautiful and interesting place, Lucie! Marvelous capture! Thanks for sharing it and the history! Hope you have a wonderful week!

  Sylvia

  OdpovědětVymazat

Thanks for stopping by. I always enjoy hearing from you.
If you post Anonymously, please leave your name so I know which Anonym you are! Thanks.
Děkuji, že jste se zastavili. Vždy o Vás ráda uslyším. Pokud odpovídáte anonymně, uveďte prosím jméno, abych věděla o který anonym se jedná. Děkuji

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails